Skip links

Čistící prostředky na koberce a čalounění PROCHEM

Čistící prostředky na koberce a čalounění PROCHEM

Dlouho mi trvalo, než jsem našel výrobce čisticích prostředků, který se výhradně specializuje na oblast čištění koberců a čalounění. Vždy jsem se setkával jen s produkty na čištění koberců, které pouze doplňovali sortiment určitého výrobce.

Nakonec se mi vše podařilo a s radostí vám mohu představit světově uznávanou firmu Prochem, která se specializuje na výrobu čisticích prostředků pro oblast čištění koberců a čalounění.

Já osobně jsem kompletním sortimentem a výkonem čistidel nadšen a věřím, že nadchnou i vás, protože řeší všechny možné oblasti čištění koberců a vynikají vysokou kvalitou a účinností.

 Značka Prochem je již více než 40 let synonymem kvality ve výrobě čistících strojů a čistícíh prostředků. Všechny čistící prostředky jsou určeny po profesionální použití.

Čistící prostředky splňují vysoké nároky na účinnost, bezpečnost a ekologická kritéria. Jsou vyvíjené a vyráběné přímo v závodě Prochem Europe ve Velké Británii.

 

Specializované produkty pokrývají celou řadu požadavků na údržbu, čištění a odstraňování skvrn u koberců, podlah nebo tkanin.

Čistící prostředky na koberce a čalounění firmy Prochem jsou využívány také Britskou královskou rodinou, což samo o sobě svědčí o jejich vysoké kvalitě, díky které získala firma Prochem právo uvádět toto označení na svých výrobcích.

 

Oblasti, které čistící prostředky na koberce a čalounění značky Prochem pokrývají

 

1. Čištění koberců – tekuté čistící prostředky 2. Čištění koberců – práškové čistící prostředky
V této části je kompletní sortiment nízko pěnivých čistících prostředků na čištění koberců extrakční metodou. Prochem tekuté extrakční čisticí prostředky jsou rychle působící emulgátory, které uvolňují a vážou nečistoty, aby čištění bylo maximálně účinné s minimem usazenin. Vysoce koncentrované práškové čistící prostředky pro extrakční čištění koberců formulované pro větší ekonomiku a optimální výsledky v čištění. Ideální pro použití při smluvním čištění.
3. Předčištění silně znečištěných ploch koberců 4. Čištění koberců – čištění s nízkou vlhkostí
Řada speciálně formulovaných prostředků pro předčištění, které se provádí před normálním extrakčním nebo pěnovým čištěním uvolní silné znečištění od oleje a mastnoty ze silně znečištěných oblastí koberce. Použití Prochem přípravků pro předčištění zabrání jejich nadměrnému promočení a koberce budou krásně čisté s minimem zbytkových nečistot. Produkty pro údržbové čištění koberců a tkanin. Rozsáhlý sortiment produktů pro údržbové čištění koberců a tkanin s nízkou vlhkostí. Prochem čistící prostředky pro údržbu a šampony na koberec zahrnují nejnovější prostředky pro rychlé schnutí a proti rychlému opětovnému znečištění.
 5. Čištění čalounění a jemných tkanin.  6.Předčištění silně znečištěného čalounění. 
Prochem čistící prostředky na čalounění a jemné tkaniny jsou vhodné pro většinu potahových látek a předložek. Zahrnují nízko pěnivé a vysoce pěnivé produkty, prostředky pro oplach, speciální suché chemické čištění a ošetření výrobků z kůže Řada speciálně formulovaných prostředků pro předčištění, které se provádí před normálním extrakčním nebo pěnovým čištěním uvolní silné znečištění od vlasového mazu a znečištění způsobené tělesným kontaktem
7. Deodoranty a odstranění pachů. 8. Doplňkové produkty pro řešení potíží a problémů.
Specializované produkty pro profesionální deodorizaci. Prochem deodoranty jsou uživatelsky příjemné a vysoce efektivní i při výskytu obtížných pachů v kobercích a tkaninách. Prochem deodoranty jsou připraveny vyřešit problém s pachy od kouře až po pachy od moči a všeobecných nepříjemných zápachů v kobercích a tkaninách. Profesionální péče o koberce a tkaniny. Speciální řešení základních problémů sahající od odpěňovačů až po oxidační aktivátory a aditiva s rozpouštědly.
 9. Odstranění skvrn a fleků. 10. Produkty pro Impregnaci koberců a čalounění.
Specializované produkty na odstranění skvrn a fleků Prochem jsou vyzkoušené a osvědčené formulace, které si poradí s jejich odstraněním Kvalitní značkové přípravky Prochem Fluoroseal ®. Exkluzivní ochranné prostředky mají za cíl zajistit odolnost proti znečištění a skvrnám na nových a čerstvě vyčištěných kobercích a tkaninách.

Další informace o produktech Prochem získáte v našem eshopu na tomto odkazu Eshop 

Vzhledem k velmi širokému sortimentu produktů firmy Prochem, jsem pro vás připravil přehled čistících prostředků ke stažení v PDF  Prochem přehled čistících prostředků

Tyto webové stránky používají soubory cookie's ke zlepšení vašeho zážitku z webu.