Skip links

O Nás

Dobrý den,
tak jak to v životě bývá, osud nám občas připraví nečekané příležitosti. Já jsem měl po „sametové“ revoluci touhu po samostatnosti, a tak jsem hledal nějakou příležitost v podnikání.

Po všemožném zvažování a přemýšlení jsem stále na nic kloudného nepřicházel až se stalo, že jsem se při rozhovoru s jednou známou dozvěděl, že jim zrovna ″tepovali¨ auto a já měl v tu chvíli jasno

BUDU ČISTIT KOBERCE!

 

Po strastiplné cestě mladého podnikatele jsem konečně v Německu objevil firmu Neubauer kde jsem (za hříšné peníze, které jsem vydělal v Belgii na jahodách) zakoupil první profesionální extraktor.

Pak již následovala éra čištění koberců, při které jsem stále hledal to nejlepší pro čištění a tak se stalo, že jsem z Německa přivezl první klepač k vysavači a ON! dělal s koberci téměř zázraky.

Upřímný údiv zákazníků nad schopnostmi klepače, kterým jsem vysával před samotným čištěním, mne přivedl na myšlenku se vysávání s klepačem věnovat intenzivněji a tak jsem jel opět do Německa, kde jsem mimo jiné uslyšel větu „počkej 3 měsíce a budeme mít nové vysavače s klepačem od firmy Lindhaus“ tak jsem počkal a za tři měsíce jsem si přivezl prvního Lindhause RX 380. Vybalil jsem ho vyzkoušel no a byla z toho láska na první pohled (tři noci jsem snad ani nespal) prostě paráda.

No a od té doby se vysavače Lindhaus prolínají celým mým životem. Na čištění koberců a na extraktory jsem však nezapomněl a tak když jsme v roce 2000 založili společnost HP TRADING Dobříš s.r.o. už jsem uvažoval o rozšíření našeho sortimentu o profesionální extraktory.

Když jsem se později seznámil s extraktory Santoemma, která se na extraktory specializuje, byla to pro mne výzva. Zakoupil jsem tedy extraktory Sabrina Hot a Sharon Brush, abych je otestoval a protože jsem byl se stroji spokojen započali jsme s firmou Santoemma naší společnou cestu v prodeji extraktorů.

Stále jsem cítil, že pokud chci svou práci dělat dobře, nestačí jen nabízet samotné extraktory, ale že je třeba vytvořit kompletní nabídku produktů v oboru čištění koberců a čalounění. 

Proto jsem v roce 2012 oslovil firmu PROCHEM, která je specialistou v oboru čištění koberců a po vzájemné dohodě jsme navázali spolupráci.

Již delší dobu, ještě před navázáním spolupráce s firmou Prochem, jsem se věnoval systémům čištění koberců a tak jsem s radostí přivítal možnost absolvovat u této firmy školení na profesionální čištění koberců.

S celkovým výsledkem školení, jsem byl tak nadšen, že jsem se rozhodl vytvořit manuál pro profesionální čištění koberců, který ukazuje cestu, jak se stát skutečným odborníkem v oboru čištění koberců.

 Pavel Hrubý 

Tyto webové stránky používají soubory cookie's ke zlepšení vašeho zážitku z webu.