Skip links

Extraktory čistící stroje na koberce a čalounění

Extraktory čistící stroje na koberce a čalounění

Článek o důležitých bodech při výběru stroje na čištění koberců. V článku shrnuji důležité body pro výběr profesionálního stroje, které vycházejí nejen z mých osobních zkušeností, ale jsou souhrnem dlouhodobé spolupráce jak s výrobci tak s mými kolegy, spolupracovníky a s firmami, které se tomuto oboru věnují.

Rád bych řekl, že i když už dlouhodobě spolupracuji s firmou Prochem a Santoemma, budu se snažit o nestranný pohled na výběr stroje na čištění koberců a jen bych ještě rád upozornil na to, že zde nebudu uvádět žádné konkrétní příklady ani stroje. Jde mi o shrnutí informací, které Vám při výběru mohou pomoci, takže pokud Vám tento dokument bude prospěšný, splnil svou úlohu.

Celý článek je ke stažení v PDF na tomto odkazu – Důležité body při výběru extraktoru na čištění koberců a čalounění

Extraktory

V naší nabídce strojů na čištění koberců naleznete velký sortiment profesionálních extraktorů od firmy Prochem a Santoemma.

Celosvětový pojem – Extraktory Prochem 

Značka Prochem je již více než 40 let synonymem kvality ve výrobě čistících strojů. Zejména proslulý je Prochem v oblasti profesionálních extrakčních strojů pro čištění koberců a čalounění. K dispozici je komplexní řada zařízení od kompaktního extraktoru pro čištění skvrn a čalounění až po nejvýkonnější extrakční systém vybavený duálním sacím systémem s možností připojení ohřevu vody.

 

Například extraktor STEEMPRO POWERMAX – velmi tichý, dvoumotorový extraktor se sacím výkonem 5 580 mm/H2O a 10 barovým membránovým čerpadlem s indukčním motorem.

Co více dodat.
Snad jen upozornění na prvotřídní příslušenství, které přináší to nejdůležitější pro obsluhu a to je snadná manipulace.

Santoemma – přední evropský specialista na výrobu extraktorů pro čištění koberců a čalounění

I přes malé rozměry je Sabrina New Silent vhodná pro profesionální využití a může být nasazena i pro náročné práce v úklidových firmách.

Systém s vysokým sacím výkonem high‑waterlift umožňuje odstranit maximální množství nečistot z koberce a snižuje dobu jeho schnutí.

Tento extraktor je díky svému sacímu výkonu 3 000 mm/H2O a 4 barovému vibračnímu čerpadlu skutečně ojedinělým strojem na trhu

Kompletní nabídka strojů na extrakční čištění koberců a čalounění

Kompletní a aktuální nabídku strojů na extrakční čištění koberců a čalounění naleznete na našem eshopu

Tyto webové stránky používají soubory cookie's ke zlepšení vašeho zážitku z webu.