PROCHEM Professional – systém čištění koberců a čalounění

  

 

 

 

 

 

           „Dopřejte kobercům a čalounění odbornou péči nejvyšší kvality“

Rotační extrakční systém čištění Rotovac 360i

Abychom drželi krok se světovými moderními trendy v čištění koberců navázali jsme spolupráci s americkou firmou Rotovac ,díky tomu vám můžeme nabídnout nejmodernější systém čištění koberců, který ve spojení s našimi extraktory a čistícími prostředky Prochem, podává skutečně excelentní výsledky.

Pro představení čistícího systému Rotovac 360i si dovolím odcitovat několik posledních reakcí zákazníků, kteří měli možnost posoudit jeho výkonnost. 

  • No, tentokrát to ale vypadá úplně jinak než minule
  • Tedy v oblasti hotelového Housekeepingu se pohybuji na různých místech již 14 let, ale takto vyčištěné koberce jsem ještě neviděla.
  • Ano, já jsem také zaregistroval, že ty koberce vypadají úplně jinak než po běžném čištění

Také jsme již ověřili možnosti využití Rotovacu na čištění a údržbu tvrdých podlah, kde jsme se taktéž setkali s velmi kladným přijetím hlavně díky součinnosti:

  • volitelných otáček hlavy
  • možnosti přímého tlakového nástřiku
  • odsávání

Pro jasnější představu o možnostech využití čistící hlavy Rotovac, jsem připravil níže uvedený přehled.

Ukázka využití sestavy, kterou tvoří:

Tato sestava spojuje rotační extrakční systém čištění Rotovac (0-250 ot/min) s výkonným extraktorem Prochem o síle sání 5 588 mm/h2o a 15 barovým čerpadlem a to vše je doplněno přídavným ohřevem vody pro ještě vyšší účinnost čištění. 

Výše uvedená sestava je mým doporučením a odzkoušenou sestavou se špičkovými parametry, ale jinak čistící hlava Rotovac 360i pracuje s jakýmkoli extraktorem, který je určen pro hubici o šířce 30cm.

 

  • Na samotnou hubici, ale i na celou sestavu vám můžeme zajistit úvěr od společnosti Essox.
  • Prostě - za méně než 4 000,- Kč na 27 měsíců, získáte nejen skvělou čistící hlavu Rotovac 360i, ale také úžasný marketingový nástroj. 

Další informace o systému Rotovac naleznete na našem eshopu  www. extraktory-vysavace.cz pod odkazem Rotovac