PROCHEM Professional – systém čištění koberců a čalounění

  

 

 

 

 

 

           „Dopřejte kobercům a čalounění odbornou péči nejvyšší kvality“

Rotační extrakční systém čištění Rotovac 360i

Abychom drželi krok se světovými moderními trendy v čištění koberců navázali jsme spolupráci s americkou firmou Rotovac ,díky tomu vám můžeme nabídnout nejmodernější systém čištění koberců, který ve spojení s našimi extraktory a čistícími prostředky Prochem, podává skutečně excelentní výsledky.

Extraktory čistící stroje na koberce a čalounění 

Článek o důležitých bodech při výběru stroje na čištění koberců

V článku shrnuji důležité body pro výběr profesionálního stroje, které vycházejí nejen z mých osobních zkušeností, ale jsou souhrnem dlouhodobé spolupráce jak s výrobci tak s mými kolegy, spolupracovníky a s firmami, které se tomuto oboru věnují.

Důležité body při výběru extraktoru na čištění koberců a čalounění

 

Ještě než se začneme věnovat samotnému systému pro profesionální čištění koberců, rád bych upozornil na úplný začátek, a to je výběr a nákup vhodného stroje, tedy extraktoru.

Pokud již máte zkušenosti a potřebujete jen posílit Vaše strojové vybavení, už máte dostatek informací i zkušeností, takže pro Vás tyto informace již nemusí být zajímavé. Pokud však v tomto oboru teprve začínáte nebo o tom uvažujete tak doufám, že Vám tento dokument při výběru stroje pomůže. 

Celý článek si můžete stáhnout v PDF na tomto odkazu

Důležité body při výběru extraktoru na čištění koberců a čalounění